Historia Marki Hurom

Pewnie każdy kto będzie zwolennikiem zdrowego trybu życia chętnie będzie spożywał świeże soki z warzyw i owoców. Pewnie większość takich osób wie również o marce Hurom. Jest to producent, który zajmuje się nowoczesnymi wyciskarkami do soków, które mają wysoką bezawaryjność i gwarantują nam pozyskiwanie naprawdę doskonałego, klarownego soku. To sprzęty, które są niezawodne i będą przydatne dosłownie w każdej kuchnie, gdzie będą się znajdować. Historia marki Hurom Hurom to marka wyciskarek oraz wirówek, która na rynku jest od 2009 roku.

wyciskarka Hurom

Jednak historia marki jest znacznie dłuższa. Już w latach 70 tych istniała firma, która była jakby pierwowzorem dla tej marki, która obecnie istnieje. Specjalizowała się w produkcji różnorakich urządzeń AGD. Producent starała się gwarantować odpowiednią wydajność i jednocześnie dążył oczywiście do tego, by zachowywać doskonałe jakościowo produkty spożywcze bez niszczenia cennych składników. Wyciskarka, która została przygotowana w latach 90-tych stała się takim urządzeniem, które zyskało sobie wielu zwolenników. Skoro to urządzenie zyskało sobie takie uznanie firma zdecydowała się na to, by właśnie w tej branży zostać i przygotowywać wyciskarki do soków. Cały czas pracowano nad udoskonaleniem kolejnych urządzeń. Ostatecznie firma jako pierwsza przygotowała urządzenie wertykalne do wyciskania soków.

 

Przedsiębiorstwo z Korei przez długie lata stawiało również na produkcje innowacyjnych urządzeń. Sąd też sokowirówki i wyciskarki były cały czas udoskonalane i pojawiały się na rynku nowe propozycje. Gdy powstała nowa marka firma jeszcze bardziej chciała pracować nad swoimi urządzeniami i dlatego producent decydował się również na innowacyjne pomysły. Właśnie dzięki temu te wszystkie urządzenia jakie obecnie otrzymujemy są coraz lepsze i nawet najbardziej wymagający klienci powinni być z nich zadowoleni. W tym momencie marka Hurom ma już wiele prestiżowych nagród i odznaczeń za pokazy na targach oraz w trakcie branżowych wystąpień. To wyraźnie pokazuje jak zdołała się rozwinąć i jak dobre urządzenia sa obecnie przez nią przygotowywane.