Konstrukcja wyciskarek do owoców Hurom

Jeśli chodzi o wyciskarki do warzyw i owoców marki Hurom to obecnie można mówić o bardzo stabilnej konstrukcji tych sprzętów. Każda wyciskarka wyposażona jest w dobrą śrubę, która wykonana jest z nowoczesnego ULTEM-u. gwarantuje on powolne ale bardzo skuteczne i dokładne rozgniatanie wszystkich owoców i warzyw, dzięki czemu pozyskuje się z nich sok. Warto zdecydować się właśnie na ten materiał, ponieważ ULTEM jest lepszy niż metal. Odpowiada bowiem za ochronę składników, które są dla naszego zdrowia najważniejsze. Chodzi o cenne enzymy zawarte w warzywach i owocach.

wyciskarka Hurom

Wyciskarki do owoców Hurom to obecnie sprzęt, który ma również specjalne siateczki z różnymi rozmiarami oczek, dzięki którym jest możliwość uzyskiwania soków o różnej gęstości z różną zawartością miąższu. Dużą zaletą tych urządzeń będzie to, ze przygotowywane są tam niskoprędkościowe silniki. Jeśli nie chcemy niszczyć cennych składników w owocach będzie właśnie trzeba decydować się na takie silniki. Dodatkowo ich wielką zaletą będzie również to, że nie generują one aż tak wielkiego hałasu. Wyciskanie soków owocowych a wolne obroty Wyciskarki marki Hurom wykorzystują również nowoczesne technologie, dzięki czemu będą gwarantować wyciskanie soku bardzo dokładnie.

 

Typowa ślimakowa wyciskarka do warzyw i owoców to doskonałe rozwiązanie dla tych wszystkich osób, które dokładają starań, by spożywać jedynie najzdrowsze i jak najmniej przetworzone produkty spożywcze. Obracające się powoli wałki ślimakowe nie emitując ciepła przez tarcie, ponieważ wyciśnięty sok ma naturalny smak i dodatkowo także cenne składniki odżywcze. Wałek, który wykonany jest z ULTEMU będzie przyjazdy nie tylko srodowisku, ale powinien również charakteryzować się bardzo dobrą wytrzymałością. Dlatego takie urządzenie powinno nam w rzeczywistości służyć doskonale przez długie lata. Nie tak dawno w sprzedaży pojawiły się urządzenia Hurom II generacji i są to takie sprzęty, które świetnie się sprawdzają i powinny wielu osobom przypaść do gustu miedzy innymi dlatego, że gwarantują jeszcze większa wydajność przy wyciskaniu soku.